Pir-Penk: 08:00 – 18:00
Šešt: 10:00 – 15:00
Sek: Nedirbame

Kaunas

Siūlų g. 3, Kaunas, Lietuva
El. paštas: autovijuna@gmail.com
Telefonas: +370 641 69020


           fb

auto

Apie mus

Patogi internetinės parduotuvės forma jau dabar pritraukia 20-30 naujų pirkėjų per dieną, o nuolat atnaujinamas jos asortimentas garantuoja, kad kiekvieno kliento poreikis bus patenkintas. UAB „Autovijuna” vadovas pabrėžia, kad mūsų tikslas yra ne tik kuo geriau aprūpinti Lietuvos automobilių savininkus kokybiškomis originaliomis autodalimis, bet ir išgelbėti nuo senų automobilių dūstančius Lietuvos didmiesčių kiemus.”

Kaune įsikūrusi UAB „Autovijuna”, šiemet atšvęsianti jau 28-asias savo sėkmingos veiklos sukaktuves, turi ir tradicinį autolaužyną, kuriame pirkėjas gali išsirinkti ir nusipirkti reikiamą autodalį. Tačiau įmonė taip pat viena iš pirmųjų Lietuvoje sujungė visus įmanomus naudotų autodalių įsigijimo privalumus internetinės naudotų autodalių parduotuvės paslaugą, visiškai atsikratydama autolaužyno trūkumų.

UAB Autovijuna” superka senus nevažiuojančius automobilius iš visos Lietuvos ir per patogu interneto katalogą suteikia visiems šalies gyventojams galimybę išsirinkti reikiamą autodalį internetu, nepakylant iš patogaus krėslo – pagal automobilio modelį, pagaminimo metus arba tiesiog pagal autodalies gamyklini kodą. Tik keliskart – o kartais ir dešimtkart pigiau, nei tiesiai iš gamintojo.

Išmanioji naudotų autodalių katalogo sistema garantuoja greitą paieškos rezultatą – vos per kelias sekundes pirkėjas susiranda reikiamą sankabą, žibintus, kėbulo dalis, išmetamąjį vamzdį ar kitą reikiamą dalį. Apmokėjimą parduotuvė priima įvairiai: išankstiniu pavedimu, kreditinę kortele arba per mokėjimų sistemas “PayPal” ir “Paysera”, mokėjimu atsiimant vietoje arba pristačius pagal gavėjo nurodytą adresą. Kvalifikuotas personalas pasiruošęs atsakyti į visus rūpimus klausimus ir suteikti techninę informaciją telefonu, elektroniniu paštu ir per populiariausius socialinio bendravimo kanalus internete – “Facebook”, “WhatsApp”, “Viber”, “Instagram”.
Naudotoms autodalims “Autovijuna” suteikia garantiją ir galimybę grąžinti netikusį pirkinį per dvi savaites, atgaunant sumokėtus pinigus.

Pirmuoju atveju gali tekti sugaišti nemažai laiko bevažinėjant, antruoju – gali tekti išleisti kelis kart daugiau, ilgai laukti pristatymo, be to, naujausios dalys ne visuomet būna kokybiškos. Kaip rodo Lietuvos Statistikos departamento teikiami duomenys, geri du trečdaliai Lietuvos rinkoje parduodamų naujų autodalių gaminamos Kinijoje, o jų kokybe abejoja net ir patys pardavėjai. Žinoma, įgalioti automobilių gamintojų atstovai prekiauja ir originaliomis dalimis, kurių kokybė jau neabejotina, bet šios yra daug brangesnės.

Nors Vakarų Europos automobilių vartotojai paprastai labiau linkę rinktis naujas autodalis, lietuviai, būdami taupūs ir praktiški visgi labiau vertina naudotas. Praktika rodo, kad naudotų autodalių originalumas nekelia abejonių, jos yra kur kas kokybiškesnės ir, būdamos net nenaujos, gali tarnauti kur kas ilgiau, nei abejotinos kokybės naujos kiniškos dalys. Kaip tik dėl to prekyba iš autolaužynų Lietuvoje nepraranda savo populiarumo.